Apartamenty w Mielnie Klif

POSIŁKI W WILLI GRYF

W Mielnie posiadamy jeszcze drugi budynek : Willę GRYF (ulica Orła Białego 4A)

Nie znajdziesz lepszego wyżywienia niż w Willi GRYF (około 800 metrów od Klif`a,  niecałe 10 minut spacerem plażą, promenadą, miastem, deptakiem….)  >>Willa Gryf

Tu podajemy smaczne domowe posiłki:

 • Śniadania w formie bufetu szwedzkiego (od 8.00 do 10.00) Każdego dnia serwujemy min. 2 posiłki na ciepło, bufet wędlin, serów, pieczonych mięs, sałatki, surówki, owoce, napoje ciepłe itp; Wszystko świeże przygotowane przez naszą kuchnie od 4 rano !
  Ceny śniadania: 39 zł dla osoby dorosłej, 29 zł dla dziecka do 3 do 12 lat
 • Obiadokolacje (podajemy od 13.00 do 18.00; na zupę – szczególnie osoby przebywające z małymi dziećmi – zapraszamy już od 12.30)
  • Zupy (każdego dnia – 3 zupy do wyboru) podajemy w formie bufetu w kociołkach (podgrzewanych).
  • Dania główne: 7-8 dań do wyboru – są porcjowane przez kucharza. Każdego dnia podajemy ryby, mięsa z różnymi sosami, wyroby mączne, pierogi itp.
  • Istnieje możliwość przygotowania przez naszą kuchnię coś extra ! Szczególnie dla niejadków i wegetarian!
  • Wszystko co towarzyszy obiadokolacji – podajemy w formie bufetu szwedzkiego: 5-6 świeżych surówek, które sami przygotowujemy, domowe ciasto, desery, bufet herbat, kaw i ciepłych napoi itp.

  Cena obiadokolacji dla Gości z Klif`a wynosi – 60 zł dla osoby dorosłej, 40 zł dla dziecka od 3 do 12 lat.

W Willi GRYF można wykupić całodzienne wyżywienie, lub tylko posiłki w poszczególnych dniach (sami Państwo decydują: chcemy – idziemy na posiłek)

Na podane wyżywienie (razem z zakwaterowaniem w pensjonacie KLIF) – możemy wystawić zbiorczą fakturę do rozliczenia w zakładzie pracy.

ZAPRASZAMY!

Translate »